loading...

Paldies, Jūsu apsveikums ir veiksmīgi nosūtīts.

Lūdzu, ierakstiet apsveikumu, nepārsniedzot 40 simbolus!

Lūdzu, norādiet pareizu e-pasta adresi!

Lūdzu, aizpildiet visus nepieciešamos zemāk norādītos laukus!


Lūdzu, aizpildiet visus nepieciešamos zemāk norādītos laukus!


JAUNUMI
2018. gada 26. oktobrī

Bērni kopā ar "Apsveikums Latvijai" vēstnešiem ceps kūkas bērniem bērnunamos

Patriotisma projekta „Apsveikums Latvijai” ietvaros šī gada 1. novembrī pulksten 14.00 notiks kūkas cepšanas meistarklase, ieskandinot labdarības projektu, kurā par katriem desmit apsveikumiem Latvijai tās simtgadē kūku cepēji dažādos Latvijas novados izceps kūciņu un uzdāvinās bērniem Latvijas bērnunamos. Jau šobrīd, izmantojot speciālu Morzes ābeces aplikāciju www.apsveikumslatvijai.lv, skolēni no dažādiem novadiem ir nosūtījuši jau 1000 apsveikumus. Pirmās kūciņas tiks nosūtītas VSAC "Rīga" filiālei "Rīga".

Ikviens var piedalīties bērnu institūcijās iepriecināšanā, nosūtot līdz 16. novembrim apsveikumus www.apsveikumslatvijai.lv.

Kūciņas ceps Jānis Bārda, VAS „Elektroniskie sakari” valdes priekšsēdētājs, kā arī vēstneši un Rīgas 69. vidusskolas 6. klase.

Kūciņu maratona atklājēja Rīgā būs konditore Svetlana Vinogradova no "Kairi", kas ceps mafinus un eklērus.

Projekta „Apsveikums Latvijai” iniciators ir VAS „Elektronisko sakari”, kas jau ceturto gadu īsteno apsveikumu maratonu, aicinot skolēnus un Latvijas iedzīvotājus kopumā līdz 18. novembrim apsveikt Latviju tās simtgadē, izmantojot speciālu Morzes ābeces aplikāciju. Tā ir pasaulē unikāla akcija, kuras mērķis ir neierastā veidā veicināt Latvijas iedzīvotāju patriotismu pret valsti.

Šogad projekts veltīts Latvijas simtgadei un labdarībai - katri desmit apsveikumi pārtaps par kūciņu, kas tiks nogādāta Latvijas bērnunamos dzīvošajiem bērniem. Savukārt šogad zibakcija tiks veidota ar īpašu sveču sienu, ko veidos bērni.2018. gada 19. oktobrī

Informatīvas plakāts skolām

Skatīt šeit